Про проєкт:

Tilly Pig — це стартап, який виготовляє красиві та унікальні скарбнички з принтом, що створюються вручну з турботою про природу. Це не просто скарбничка, зроблена з порцеляни, а й ціла філософія накопичення та омріяний подарунок для дітей, який вчить фінансової грамотності з ранніх років.

Задача:

Вивести на ринок абсолютно новий продукт — скарбничку Tilly Pig. За допомогою дизайну інтерфейсу продемонструвати головні переваги продукту.

Головна сторінка

Сторінка товару

З першого екрану сторінка товару показує, які опції товару доступні, і надає всю необхідну інформацію для прийняття рішення.

Чекаут

Попри те, що сайт розроблено на базі Shopify, було створено кастомізований чекаут з урахуванням усіх нюансів і особливостей цільової аудиторії.

Результат

Результатом нашої співпраці з компанією Tilly Pig стало створення MVP (minimum viable product) з власною корпоративною айдентикою та кастомними ілюстраціями, який був готовий для запуску на ринок.

Дизайн поєднав у собі простоту та легкість, з яскравістю та функціональністю. За допомогою UX/UI рішень нам вдалося підкреслити всі переваги продукту, врахувати особливості цільової аудиторії та донести соціальну ідею цього стартапу для споживача.  

Напишіть нам, і почнемо співпрацю!

Ваше повідомлення було відправлене! Ми зв'яжемося з вами якомога швидше

Відправити ще одну заявку
Doublecheck your form data please