Tilly Pig

Створення UX & UI дизайну для стартапу Tilly Pig
Про проект
Про проект:

Tilly Pig — це стартап, який виготовляє красиві та унікальні скарбнички з принтом, що створюються вручну з турботою про природу. Це не просто скарбничка, зроблена з порцеляни, а й ціла філософія накопичення та омріяний подарунок для дітей, який вчить фінансової грамотності з ранніх років.


Задача:

Вивести на ринок абсолютно новий продукт — скарбничку Tilly Pig. За допомогою дизайну інтерфейсу продемонструвати головні переваги продукту:

 • Екологічно чисті матеріали;
 • Круті принти з офіційною ліцензією Disney;
 • Красивий і стильний дизайн;
 • Освітній проект.


Задача
Process
Процес розробки UI & UX дизайну
project
Product page

З першого екрану сторінка товару показує, які опції товару доступні, і надає всю необхідну інформацію для прийняття рішення.product page
Checkout
Попри те, що сайт розроблено на базі Shopify, було створено кастомізований чекаут з урахуванням усіх нюансів і особливостей цільової аудиторії.
Checkout
Result
Результат:

Результатом нашої співпраці з компанією Tilly Pig стало створення MVP (minimum viable product) з власною корпоративною айдентикою та кастомними ілюстраціями, який був готовий для запуску на ринок.


Дизайн поєднав у собі простоту та легкість, з яскравістю та функціональністю. За допомогою UX/UI рішень нам вдалося підкреслити всі переваги продукту, врахувати особливості цільової аудиторії та донести соціальну ідею цього стартапу для споживача.  


Читати кейс

Сподобалося? Замовте проект у нас
  Спасибі!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.
  Наступний проект SOLH
  Залиште номер і ми передзвонимо
  Спасибі!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.
  Напишіть нам
  Виберіть напрямок:
   Спасибі!
   Ми скоро зв'яжемося з Вами.