Студия Турум-бурум

E-commerce конференции 2021-2022, которые стоит посетить

E-commerce конференции 2021-2022, которые стоит посетить
20668

Участь у конференціях — це чудовий варіант для пошуку нових клієнтів, партнерів та можливостей для розвитку бізнесу. Планувати щось сьогодні дуже важко, але ми не перестаємо збирати для вас цікаві заходи 2023-2024 рр., щоб ви могли будь-якої миті зареєструватися, приєднатися до них та вдосконалити свої знання.

SEO Day 2023

9 березня 2023, ОНЛАЙН

Facebook post - 1 (38) (2).png


9 березня 2023 WebPromoExperts проводять безкоштовну онлайн-конференцію  «SEO Day». 


На конференції ви дізнаєтесь, як функціонує українське  SEO в умовах турбулентності, почуєте воєнні кейси лайфхаки та нові методи, які працюватимуть у 2023 році.


Спікери: Ігор Рудник (керівник Referr.com.ua, collaborator.pro), Сергій Кокшаров (незалежний аналітик в галузі пошукової оптимізації), Світлана Величко (Founder  Link-Stream), Ілля Черепинець (SEO спеціаліст у Jooble), Владислав Моргун (SEO-фахівець у ЛУН & Flatfy),  Артем Коломієць (SEO Team Lead в WebPromo),  Антон Воронюк (керівник Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts).


Реєстрація тут.

IT Arena 2023

29 вересня - 1 жовтня 2023, ЛЬВІВ

IT Arena 2023

IT Arena – одна з найбільших технологічних подій України, яка щороку є місцем зустрічі інвесторів, стартапів, міжнародних компаній, делегацій та лідерів української ІТ-індустрії. IT Arena – технологічна конференція світового рівня, із висококласним нетворкінгом. Попри війну, тех-спільнота України продовжує працювати, зростати та підтримувати економіку країни. В часи, коли країна зіткнулася з унікальними викликами та створює унікальні рішення, IT Arena 2022 стала однією з найбільших зустрічей лідерів технологічної галузі, експертів та всіх, хто стоїть на передовій цифрового майбутнього України.


Резервація

НаЗахід 22: Конференція №1 з SEO на західних ринках

31 березня 2023, ОНЛАЙН

1240 x 800.jpg

НаЗахід — це унікальна для SEO-індустрії безкоштовна 10-годинна онлайн-конференція, побудована на конкретних прикладах.


Початок конференції 31 березня о 9:00 (GMT+2). 


Сім років поспіль НаЗахід успішно будує спільноту власників бізнесу, маркетологів, SEO-фахівців, арбітражників, вебмайстрів та інших спеціалістів.


Глядачі зможуть виграти консультації від спікерів та першими дізнаються про вакансії у SeoProfy та компаніях-партнерах.

 • Попередні конференції подивилося понад 200 000 учасників,
 • Своїм досвідом поділилися 100 успішних спікерів з різних ніш,
 • Створено 280 годин унікального навчального контенту,
 • Понад 200 бізнесів підвищили обсяги продажів на західних ринках, збільшили пошукову видимість і відвідуваність своїх сайтів.

Надаючи безкоштовний доступ до знань, організатори закликають учасників робити внески у перевірені фонди, які підтримують наші сили оборони.


Реєстрація тут.CUSTOMER EXPERIENCE CONFERENCE: Клієнтський досвід нової реальності

28 лютого, ОНЛАЙН

CUSTOMER EXPERIENCE CONFERENCE: Клієнтський досвід нової реальності

CUSTOMER EXPERIENCE CONFERENCE: Клієнтський досвід нової реальності — це професійна крос-платформа, на якій представники компаній з різних індустрій формують новий контур клієнтського досвіду у час невизначеності та викликів війни, коли сервіс та операційна злагодженість забезпечують життєстійкість компанії.

У виступах, дискусіях СХ-експерти поділяться відрефлексованим досвідом впровадження стратегій, перевіреними підходами реалізованих кейсів та інструментами клієнтського сервісу в умовах кризи.


Придбати квитки


Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини сьогодення

10 лютого 2023, КИЇВ

Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини сьогодення

На щорічній конференції Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини сьогодення зберуться понад 300 учасників, щоб обговорити тренди та тенденції розвитку трейд-маркетингу у 2023 році, скласти план з удосконалення роботи власних відділів маркетингу, перейняти успішний досвід колег, отримати практичні кейси та рекомендації найкращих маркетологів України, поринути в атмосферу висококонцентрованого креативного нетворкінгу, придбати нових партнерів, провести переговори та обговорити найпотужніші колаборації з учасниками заходу - і все це за один день.


Реєстрація тут


Digital Start Day 2023

26 січня 2023, ОНЛАЙН

1200х630 укр.png

26 січня 2023 року, WebPromoExperts проведе онлайн-конференцію Digital Start Day. Це безкоштовна конференція про перспективи роботи в digital-сфері, про різноманітність та особливості професій. 

Вас очікує знайомство з: SMM, PPC, SEO, Email, професією Таргетолог, Директор з інтернет-маркетингу, спеціаліст з інтернет-маркетингу, а також знайомство з фрілас біржею Upwork. 

WebPromoExperts допоможуть новачкам обрати саме свій напрямок і надихнуть зробити перші кроки в новій професії. Адже коли, як не зараз, ставати тим, ким давно мріяли.

Реєстрація тут.НаЗахід 21: SEO конференція з просування товарів та послуг на західні ринки

16 грудня 2022, ОНЛАЙН

800 x 600.jpg

16 грудня о 9:00 відбудеться онлайн-конференція компанії SeoProfy. Це найбільша онлайн-подія, яка зібрала найважливішу інформацію від топових спеціалістів SEO-індустрії. Ви отримаєте унікальний досвід, де спікери поділяться своїми порадами та новітніми стратегіями, які допоможуть вам випередити конкурентів.

Це більше, ніж конференція. Це україномовна спільнота з просування різних сфер бізнесу. 

Після реєстрації учасник безкоштовно матиме запрошення на онлайн-конференцію та можливість поставити запитання у прямому ефірі.

Реєстрація тут.

Creative Copywriting Conference

18 серпня 2022, ОНЛАЙН

1200х630укр (13).png

18 серпня Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts проведуть безкоштовну онлайн-конференцію «Creative Copywriting Conference».

Де? онлайн, 11:00 за Києвом (UTC+3)

Найкращі експерти з багаторічним досвідом роботи  поділяться методами складання маркетингових та рекламних текстів. Розглянуть головні помилки у роботі копірайтера. Поділяться рекомендаціями та лайфхаками при роботі з контентом для медіа. Також протягом ефіру поговорять про те,  як складати неймінги, слогани для соціальних мереж, корпоративних сайтів та розсилок.

Реєстрація тут.

НаЗахід 20

24 червня 2022, ОНЛАЙН

1240 на 800.jpg

Онлайн-конференція компанії SeoProfy з просування на західних ринках. Двадцятий випуск стане унікальним як з нагоди ювілею конференції, так і завдяки новому повністю україномовному формату.

Мета конференції донести до слухачів актуальні теми для збереження та росту вітчизняного бізнесу за умов війни, включаючи вкрай актуальні питання виходу на західні ринки.

Зараз або ніколи:

 • Навчись правильно просувати свої товари та послуги на західний ринок,

 • Віднови роботу у воєнний час,

 • Виведи свій сайт в топ.

НаЗахід 20 озброїть крутими кейсами від найкращих спікерів-практиків SEO:

 • Дмитро Сохач: “Як отримати максимум від expired доменів: кейси на основі аналізу 10 тисяч доменів”
 • Олеся Коробка: “Приклади оптимізації під граф знань Google + ТЗ”
 • Володимир Галіка: “Як правильно УТП точно зробить ваше SEO ефективнішим”
 • Олександр Белевець: “Як фокусуватись на сайтах у воєнний час та давати 100% результат”

Реєстрація тут.Оставьте номер и мы перезвоним
Спасибо!
Мы скоро свяжемся с Вами.
Напишите нам
Выберите направление:
  Спасибо!
  Мы скоро свяжемся с Вами.